Sandwich cu fasole rosie

Retete in care nu sunt folosite produse de origine animala
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar utilizator
ionescu.alina
Mesaje: 155
Membru din: 02 Noi 2016, 11:22
Contact:

Sandwich cu fasole rosie

Mesajde ionescu.alina » 01 Dec 2016, 20:28

Fiindca era imposibil sa treaca ziua si sa nu mananc traditionala fasole de 1 Decembrie :), m-am gandit sa o fac intr-un mod mai ...netraditional. :P
Asa a aparut sandwich-ul cu fasole rosie si va asigur ca e delicios si foarte simplu de pregatit.
Am calit cu putin ulei de masline un ardei gras verde, sparanghel, ciuperci, apoi am adaugat in chifla cu cereale legumele calite si peste ele fasolea rosie, cateva rondele de cartof dulce si rosie cu murodeniile:oregano, piper si rosmarin .Daca v-am inspirat ma bucur si va doresc pofta buna. Si un la multi ani romani si Romania! :)
Seara buna!☆
Fişiere ataşate
2016-12-01 19.27.39.jpg
2016-12-01 19.27.39.jpg (232.38 KiB) Vizualizat de 2390 ori
Avatar utilizator
ionescu.alina
Mesaje: 155
Membru din: 02 Noi 2016, 11:22
Contact:

Re: Sandwich cu fasole rosie

Mesajde ionescu.alina » 01 Dec 2016, 20:34

* mirodeniile :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori