Salata primavera

Retete in care nu sunt folosite produse de origine animala
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar utilizator
ionescu.alina
Mesaje: 155
Membru din: 02 Noi 2016, 11:22
Contact:

Salata primavera

Mesajde ionescu.alina » 02 Mar 2017, 13:19

Salata primavera. :)
Chiar daca mananc cu putin ulei si fara prajeli sau cu putina sare,etc..mi-am propus sa incep un detox de primavara si sa mananc cat mai multe feluri de mancare raw. Si cum salatele sunt favoritele mele, indiferent de sezon, va propun azi o salata de primavara, vesela si colorata, plina de vitamine si voie buna.Am folosit salata iceberg, o rosie,castravete porumb,ardei gras rosu, varza rosie, morcov,putina sare si ulei de masline.
Sper sa va inspir si sa va ajut cu retele mele..fie ca e vorba de smoothie, fresh sau salata.
Pofta buna!
#detoxdeprimavara #unnouinceput #vitaminesienergie #pranzsanatos #bucuriisimplesidelicioase
Fişiere ataşate
FB_IMG_1488453528226.jpg
FB_IMG_1488453528226.jpg (37.57 KiB) Vizualizat de 2219 ori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator