Desert raw cu ananas

Retete in care nu sunt folosite produse de origine animala
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar utilizator
ionescu.alina
Mesaje: 155
Membru din: 02 Noi 2016, 11:22
Contact:

Desert raw cu ananas

Mesajde ionescu.alina » 02 Mar 2017, 16:07

Moment de rasfat si relaxare.
Primavara asta si in special luna aceasta care e dedicata femeii,mi-am propus, in afara de detox-ul despre care va vorbeam mai devreme, sa ma rasfat si sa ma bucur mai mult de astfel de momente, care sa imi bucure sufletul si desigur papilele gustative. Si da, iata dovada ca se poate servi ananasul in casa, comod, la fel cum e servit in restaurant. Diferenta e ca acasa ai mai multa intimitate si liniste.
#alintdeprimava #ananasdelicios
Fişiere ataşate
FB_IMG_1488463632155.jpg
FB_IMG_1488463632155.jpg (29.65 KiB) Vizualizat de 2164 ori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori