pareri despre plantum.ro

Despre magazine care vand produse vegetariene, suplimente vegane etc
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar utilizator
geo.udrea
Mesaje: 5
Membru din: 27 Sep 2016, 13:33
Contact:

pareri despre plantum.ro

Mesajde geo.udrea » 27 Sep 2016, 13:42

Mi s-a intamplat de doua ori sa comand la ei si sa nu aiba in stoc produse pe care m-au lasat sa le comand online si sa le platesc. Probabil n-au chef sa actualizeze online ori e o tehnica prin care vor sa-ti bage pe gat alte produse, fiindca te suna si-ti propun asta. Altfel amabili in comunicare, dar recomand plata ramburs, fiindca nu stii niciodata ce au in stoc si ce nu au si decat sa platesti si sa fii obligat sa cumperi alte alea...
Dupa parerea mea plantum.ro e un magazin de nota 7-8, au produse variate si preturi bune.

Stiti vreo alternativa mai serioasa, testata?
ovidescu
Site Admin
Mesaje: 12
Membru din: 20 Sep 2016, 19:40
Contact:

Re: pareri despre plantum.ro

Mesajde ovidescu » 18 Oct 2016, 09:52

Dupa mine au un punct in plus pentru ca accepta plata Paypal, ceea ce putini comercianti fac, in Romania. Cel putin printre magazinele care vand produse naturiste si suplimente alimentare eu n-am mai vazut vreunul. De ce le-o fi atat de greu sa implementeze asta, nu inteleg.
Avatar utilizator
geo.udrea
Mesaje: 5
Membru din: 27 Sep 2016, 13:33
Contact:

Re: pareri despre plantum.ro

Mesajde geo.udrea » 02 Noi 2016, 17:38

ovidescu scrie:Dupa mine au un punct in plus pentru ca accepta plata Paypal, ceea ce putini comercianti fac, in Romania. Cel putin printre magazinele care vand produse naturiste si suplimente alimentare eu n-am mai vazut vreunul. De ce le-o fi atat de greu sa implementeze asta, nu inteleg.
Astazi am vrut sa cumpar si la plata nu aveau ca optiuni decat ramburs si PayU. Cand ai platit Paypal?
Probabil ca si-au "revenit" intre timp, prea era "rau" sa fie si unul care accepta asa ceva... :(

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator