Cum pregatim carnaciorii / cremwurstii din soia, marca Inedit

Retete in care nu sunt folosite produse de origine animala
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ovidescu
Site Admin
Mesaje: 12
Membru din: 20 Sep 2016, 19:40
Contact:

Cum pregatim carnaciorii / cremwurstii din soia, marca Inedit

Mesajde ovidescu » 03 Noi 2016, 10:55

Cred ca nu exista vegetarian / vegan care sa nu fi gustat produsele Inedit (cele facute din soia nemodificata genetic), produse care, pe cat de sanatoase sunt, pe atat de fade.
Carnaciorii / cremwurstii din soia, marca Inedit pot fi prajiti usor in tigaie, alaturi de piper lung indonezian si nucsoara. Dupa ce s-au rumenit putin aruncati cativa fulgi de ardei iute, sau dulce, dupa gust. Cateva frunze de salvie pot aduce provocari gustative "inedite".
Rezultatul, in foto de mai jos:
Imagine
marcasita
Mesaje: 7
Membru din: 22 Sep 2016, 12:22
Contact:

Re: Cum pregatim carnaciorii / cremwurstii din soia, marca Inedit

Mesajde marcasita » 03 Noi 2016, 12:41

Adevarul e ca produsele astea de la inedit sunt sub orice critica dpdv al gustului. Sa zic ca de prajit nu se poate, dar oare de ce nu pun si ei condimente? EU n-am timp mereu sa fac toate artificiile astea cu preparatele, mi-ar placea sa fie facute cu gust din prima. :(

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator