Salata de fasole si rosii cherry

Retete in care nu sunt folosite produse de origine animala
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Avatar utilizator
ionescu.alina
Mesaje: 155
Membru din: 02 Noi 2016, 11:22
Contact:

Salata de fasole si rosii cherry

Mesajde ionescu.alina » 15 Mai 2017, 15:14

Salata mea de fasole a avut succes :) , a placut celor din casa si prin urmare am fost nevoita sa mai fac una. De data asta am agaugat si niste naut si rosii cherry si restul de ingrediente le stiti: fasole rosie, ceapa, zeama de lamaie, ulei de masline, oregano si sare roz de himalaya.
Cu siguranta puteti agauga si boabe de porumb, ardei gras rosu sau verde ori galben :), masline si lista poate continua in functie de gustul fiecaruia.
Sper ca v-am facut pofta...de gatit. :) Astept si retetele/ ideile voastre. ;)
Pofta buna!
Fişiere ataşate
FB_IMG_1494850389446.jpg
FB_IMG_1494850389446.jpg (44.65 KiB) Vizualizat de 2206 ori
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1275: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator